środa, 20 lutego 2013

Sigile a sny

Notka ta jest wskazówką dla osób, które mają już doświadczenie w pracy ze snami i sigilami. 


Jak wiadomo, sigil jest symbolem mającym wpłynąć w określony sposób na rzeczywistość. Skoro są w stanie na nią wpływać, to czemu nie wykorzystać tego również do kontroli swoich snów?

Z pozoru proste, ale wymaga już pewnej praktyki pracy z snami(regularne zapisywanie snów). Nie wiem też, czy Twój sigil zadziała za pierwszym razem, czy też będziesz musiał powtarzać procedurę kilka razy. W moim przypadku udało się dopiero za trzecim podejściem, więc w razie niepowodzeń, nie zrażaj się.


Przykład:

Podam dość banalny przykład, który pozwoli Ci w dalszym etapie wykazać się własną kreatywnością.
Powiedzmy, że chcesz żeby przyśnił Ci się samochód.

Zapisujemy intencje: Dzisiaj przyśni mi się samochód
(mogą się pojawić pewne nieścisłości między formą zapisu intencji w moim wykonaniu, a w literaturowym. Pamiętać jednak trzeba, że magia to dość osobista ścieżka i nie należy w 100% kopiować innych)

Po wykonaniu całej procedury tworzenia sigila, aktywacji, odpędzenia i zapomnienia(opisanych w wyżej podanych linkach), pozostaje nam czekać na efekt.

Parę uwag:

-jeśli jesteś początkującym na wyboistej drodze magii sigili, to najlepiej wgrywaj sigile z rana. Będzie więcej możliwości na zapomnienie sigila przed snem,
-czasem zdarza się, że sigil z zapisem dzisiaj, spełni się dopiero następnej nocy,
-innym ciekawym przypadkiem jest, że mimo określenia nocy, sigil da o sobie znać jeszcze w następną noc. Oczywiście doświadczenie powinno być już odpowiednio słabsze ale piszę o tym, żeby uniknąć zbędnej paniki.

W taki o to sposób oddałem w wasze łapki całkiem fajne narzędzie, które dalej można w przeróżny sposób wykorzystać do swojego rozwoju magicznego. Specjalnie przemilczę, w jaki sposób byście mogli wykazać się własną kreatywnością.

Powodzenia:)

Tekst mojego autorstwa, wcześniej umieszczony na ezoforum


2 komentarze:

  1. Przecinek w tytule jest zbędny.
    ~R.

    OdpowiedzUsuń
  2. a poprawiam to już od jakiegoś czasu. Dzięki za ponaglenie ;]

    OdpowiedzUsuń